admin No Comments

MFGO vrši organizovan autobuski prevoz za zaposlene na relaciji  Smederevska Palanka – Mladenovac  od 01.12.2017. godine.

RED VOŽNJE:

Jutarnji polazak:

  1. stanica Kolonija – Smederevska Palanka        05.30 h (polazak)
  2. stanica Glibovac –                                                05.40 h
  3. stanica Počevica –                                               05.50 h
  4. stanica Kusadak (centar) –                                 06.00 h
  5. stanica Ranrovac –                                               06.00 h
  6. stanica Jagnjilo –                                                  06.15 h
  7. stanica pumpa Čokić –                                        06.20 h
  8. stanica MFGO d.o.o.                                             06.30 h (dolazak)

Popodnevni polazak (povratak):

  1. stanica MFGO d.o.o.                                             15.15 h